Abseiling Nedir Nasıl Yapılır? Abseiling Kaya İnişi Hakkında Bilgiler

Admin

Administrator
Yönetici
Abseiling
Abseiling aslında yüksek bir eğimden aşağıya inmesi gereken zor bir iştir. Aslında kesinlikle adrenalin tutkunlarının cesur bir temsilcisidir, ancak belirli merkezlerde de gerçekleştirilebilir. Abseiling ile ilgili mutlak en yararlı önerilerden birinin yanı sıra bunu gerçekleştirmek için en iyi alanlardan biri hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, aşağıda listelenen doğrudan listemizi gözden geçirdiğinizden emin olun.

Tam olarak ne aslında Abseiling nedir?
Abseiling aslında bir tepeden, yüksek bir uçurumdan veya hatta imal edilmiş bir çerçeveden gelen ve Birleşik Koşullarda rappelling olarak adlandırılan bir tuzak yönetilen problemleri kullanarak aşağı inmeyi içeren bir boş zaman görevidir. Kendi başına kendi 1879 geri Alpleri'nde beri kendi en büyük en fazla onun kadar iyi almak için gidiyor, dışarıda olduğu gibi ev içinde her önemli boş bir görev olarak sona erdi.

Abseiling tam olarak nasıl yapılır?
Aslında abseiling için yepyeni iseniz, aslında evinizin içinde denemeniz önerilir. Acemiler için, evinizin içindeki dağcılık fitness merkezlerinde spor aktivitesi hissi elde etmek aslında mümkündür. Açık havada, elbette, elbette, hareket boyunca sizi her zaman risksiz tutacak bir dizi abseil faktörü olmalı ve büyük olasılıkla aslında spor aktivitesinin mutlak en önemli bileşenlerinden biridir, çünkü eğer çalışmayı bırakırsa, muhtemelen düşeceksiniz. Düğüm atmanın yanı sıra gerçekten aşağı inerken yetenekli abseilerleri gözlemlemeye çalışın.

Gitmeden Önce - Anlamanız Gereken Şeyler
Doğru şekilde abseil yapmak için, ip düğümleme yeteneklerinizi geliştirmek gerçekten harika.
Spor aktivitesinin yanı sıra tipik yükselmeler hakkında bir fikir edinmek için POV abseiling video kliplerini kolayca görüntüleyebilirsiniz.
Abseiling Cihazları Listesi: Abseiling için tam olarak hangi Cihazlar Gereklidir?
Abseiling aslında kendi öneminde bir kaya tırmanışı spor aktivitesidir ve kendi cihazları aslında güvenliğinizden en iyi şekilde yararlanmak için kesinlikle oradadır.

Halatlar
Abseiling halatları, abseiling için cihazların mutlak en önemli öğelerinden biridir. Aslında, güvenliğiniz için korunmanın yanı sıra kalınlaşmaları gerekir, çünkü zarar görebilir veya hatta sarsıntı taraflarını azaltabilirler.

Rappel Gadget yanı sıra Karabina Güvenliğini
Düşme oranı aslında bir rappel aygıtı aracılığıyla yönetilir. Bir emniyet kemeri aslında tüm gövdeyi birbirine bağlayan ve aynı zamanda sizi tırmanma koşum takımına bağlayan büyük bir klipsdir.

Koşum Takımına tırmanma
Tırmanma koşum takımı, inişinizi düzgün bir şekilde korumak için alt bacakların yanı sıra orta kısımda da donatılmıştır.

Güvenlik başlığı
Bir emniyet kaskı, gevşetilmiş kayalardan kaynaklanan kafa yaralanmaları elde etmek gerçekten mümkün olduğu için, abseiling için aslında önemli bir güvenlik ürünüdür.

Handwear kapakları
Aşağı inerken avuçlarınızı ipten korumak ve prosedürü daha rahat hale getirmek için el giysisi kılıfları vardır. Cihazlarınızla birlikte seyahat etmeye gerçekten hazırlanıyorsanız, kesinlikle geri döndüğünüz ekstra setler olabilir. Ek çözümler maliyet yemek masasını incelemek için bu linke kolayca tıklayabilirsiniz.

Aslında ne zaman devamsızlık için en iyi fırsattır?
Abseiling aslında genellikle rahat hayatta kalmaktan mutluluk duyar, bu nedenle yaz boyunca veya hatta ilkbaharda gitmek en iyisidir. Çok erken sabahlar aslında aynı şekilde, devamsızlık yolculuğunuza başlamak için zamanın en uygun fırsatlarından biridir.

Türkiye'nin En iyi Abseiling Alanları
Antalya / Geyikbayırı Beldesi
Geyikbayırı kasabası aslında Antalya kentsel alan tesisinin hemen ötesinde yer alan ve toplu taşıma ile birlikte ulaşılabilen abseiling için inanılmaz bir yer. Kesinlikle kesinlikle aslında iniş yanı sıra şehir için Geyikbayırı 1000 yollar daha vardır aslında aynı şekilde gösterir, çok sayıda ev, kış boyunca yanı sıra sosyal etkinlikler atölyeler var. Antalya gezinizi ayırtın ve Geyikbayırı'nın galerilerini, açık hava pazarlarını ve ortak banyolarını bulmaya hazırlanın.

Antalya / Çıtdibi Beldesi
Çıtdibi kasabası, kendi zorlu yolları ile birlikte gezegene odaklanan en hızlı abseiling tesislerinden sadece bir tanesidir. Belde aslında Antalya şehir merkezine 40 kilometre, Geyikbayırı ilçesine ise 25 kilometre uzaklıktadır. Çıtdibi'nin yanı sıra kendine has inanılmaz ortamlarının tadını çıkarmak için Antalya seyahatinizi ayırtın.

Datça
Datça, Muğla ilçesinin öne çıkan yazlık mekanlarından sadece bir tanesidir ve aslında genişleyen bir abseiling tesisidir. Muğla seyahat biletinizin yanı sıra, Hızırşah kasabasına yakın su kenarından gelen 10 kilometre yokuş yukarı uzanan kendi yokuş yukarı yollarına kolayca göz atabilirsiniz.

İzmir / Kaynaklar
İzmir'in Buca ilçesinde yer alan Kaynaklar kasabası, kentsel alan tesisinden uzakta kısa bir otobüs yolculuğu mesafesindedir. Abseiling yolu aslında Kaynaklar kasabasından çok uzakta dolaşıyor. İzmir seyahatinizi zenginleştirmek için hem İzmir seyahatinizi ayırtın hem de Kaynaklar'da gezmekten keyif alın.

Nevşehir / Kapadokya
Kapadokya, Türkiye'nin en çok gidilen turistik yerlerinden biri olmasının yanı sıra ülkenin ana bileşeninde yer alıyor. Kapadokya'da acemiler için ima edilen inanılmaz bir yoksunluk yolu var. Nevşehir seyahat biletinizi alın ve Kapadokya seyahatiniz için keyifli bir abseiling uzmanlığına basın.

Dünyadaki Abseiling için en iyi Alanlar

Tel Aviv
Tel Aviv aslında İsrail'in mutlak en kalabalık kentsel alanlarından biri ve aynı zamanda gezegendeki mutlak en dinamik kentsel alanlardan biri. Abseiling aslında kentsel alanın yerlileri arasında son derece belirgindir, bu nedenle kesinlikle Tel Aviv'de hem iç hem de dış abseiling alanları vardır. Tamamen organik turistik yerlerin yanı sıra kendi dinamik sosyal yaşam tarzını bulmanın yanı sıra kendi birinci sınıf abseiling yollarının tadını çıkarmak için Tel Aviv'e seyahat biletinizi ayırtın.

Büyük londra
Londra aslında ülkenin Güneydoğu bileşeni Birleşik İmparatorluğu gibi yalan fon yerleşim alanıdır. Büyük londra aslında kendi güzel zanaat kültürü, tarihi mekanları ve tüm organik cazibe merkezleri ile ünlüdür; kentsel alan aslında aynı şekilde sevmeyenlerle doludur. Büyük londra'da Abseiling, diğer çeşitli kentsel alanlara kıyasla biraz çeşitlidir, çünkü kentsel alanın aslında aşağı inecek çok fazla tepesi veya hatta yamaçları yoktur. Bu nedenle, Büyük Londra'daki iç mekan abseiling aslında muazzam bir şekilde tasarlanmıştır. Seyahat biletinizi Büyük Londra'ya ayırdıktan sonra, bireylerin yaşlı bir Viktorya dönemi serpme pompalama terminalinde kaldıkları "Kale" abseiling tesisine bir göz atmalısınız.

Bişkek
Bişkek aslında Kırgızistan'ın finansman sağlayan kentsel alanıdır ve Kazakistan'ı çevreleyen ülkenin mutlak en kuzey bileşenlerinden birinde yer almaktadır. Bişkek aslında "Pik Semjonow-Tjan-Schanski" nin eteklerinde iyileştirilmiş ve aslında çok sayıda inanılmaz abseiling yoluna sahip. Bişkek'e seyahat biletinizi ayırtın, böylece şehrin yanı sıra kendine özgü kıvrımlı yolları da keşfedebilirsiniz.

Almatı
Almatı aslında Kazakistan'ın en büyük kentsel alanıdır ve aynı zamanda ülkenin mutlak en güneydoğu bileşenlerinden birinde yer almaktadır. Almatı aslında engebeli bir ülkedir ve seyahat, dağ bisikleti ve snowboard gibi diğer çeşitli dış görevlere ek olarak tırmanmak için birçok harika yol vardır. Kendi sosyal yaşam tarzının yanı sıra Kok Bok olarak adlandırılan muhteşem dağ silsilesinin tadını çıkarmak için Almatı'ya seyahat biletinizi ayırtın.

Cenevre
Cenevre aslında Alpler nedeniyle sınırlanmıştır, bu da onu muhteşem manzaraların yanı sıra sarsıntı tırmanışını veya hatta kaymayı denemek için ideal bir yer haline getirmektedir. Chamonix-Mont Blanc, Cenevre'den kısa bir mesafede Fransa ve İtalya ile birlikte sınırda yer almaktadır. Aslında snowboard için özellikle iyi bilinen bir alan olmasına rağmen, kesinlikle dağcılık için kesinlikle birçok görev var. İsviçre'nin kuzeyindeki Jura tepeleri, Batı yakası ve Asya İsviçre Alpleri aslında dış görevler için de aynı şekilde harika yerlerdir.
 
Üst