Bungee Jumping Hakkında Bilgiler, Bungee Jumping Nedir? Nasıl Yapılır?

Admin

Administrator
Yönetici
Birbirleri ile tüm gerekli bilgileri içeren atlamak, bungee jumping yapmak zorunda olacak bir geniş doğrudan koyduk. Bungee sıçraması yapmanın yolları hakkında aşağıda listelenen yararlı açıklamaları keşfedebilirsiniz. Ayrıca, bungee sıçraması için en göze çarpan yerlerden biri sizi bekliyor.

Bungee Sıçraması Nedir?
Bungee sıçraması, katılımcıların ayaklarına bağlı esnek bir kabloyla yüksek bir çerçeveden ilk sıçramayı içeren aksiyon dolu bir eğlence görevidir. Bu yüksek çerçeve bir yapı, vinç, bağlantı ve hatta bir helikopter olabilir. Başlangıçta çağdaş bungee sıçraması 1979'da kaldı ve o zamandan beri spor etkinliği yaygın olarak öne çıktı. Bungee sıçraması, şiddetli spor aktivitelerinden en çok memnun olanlardan sadece bir tanesidir ve gezegendeki hemen hemen her yerde sunulmaktadır.

Bungee Sıçraması yapmanın Yolları?
Bungee sıçraması, on altı yaşından büyük herkes içindir ve önceki deneyime ihtiyaç duymaz. Herhangi bir ekipman satın almazsınız; sadece takdir etmek için oradasınız. Bungee sıçramasının en önemli bölümlerinden biri, bunu yapmak için yeterli cesareti toplama yeteneğine sahip olmaktır. Aynı şekilde, güvenlik ve güvenlik işlevlerini göz önünde bulundurmak için güvenlik önlemleri vardır. Bungee sıçraması, obez veya yaralanmaları olan insanlar için sağlık ve sağlık tehlikelerine sahip olabilir. Bekleyen bayanlar, kalp sorunları ve hipertansiyonu olan kişilerin bungee sıçraması yapmaları önerilmez. Emin değilseniz, daha önce seçtiğiniz doktorunuzla konuştuğunuzdan emin olun.

Bungee Atlama Cihazları Listesi: Bungee Atlama için Hangi Cihazlar Gereklidir?
Bungee Kablosu
Bungee kablosu, bungee atlama deneyiminizde kullanacağınız en önemli araçlardan biridir ve ayak bileği ekleminize bir kablo demeti ile bağlanacaktır. Bir bungee kablosu esas olarak birkaç kıl kauçuktan ve tamamen doğal lateksten yapılır. Bungee kabloları, güvenliği garanti altına almak için 500 ila 1000 dalıştan sonra imha edilir.

Kablo ağı
bungee leap'iniz boyunca vücudunuza 2 koşum takımı bağlanacak, biri ayak bileği ekleminiz için diğeri vücudunuzun güvenliğini artırmak için.

Kauçuk Kablo
Bazı bungee atlama merkezleri, güvenliği optimize etmek için ek lastik kablo gibi başka bir güvenlik işlevi içerir. Cihazlarınızla seyahate çıkmaya hazırlanıyorsanız, ek masraflar olabilir. Ek çözüm maliyet tablosunu incelemek için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Bungee Sıçraması için Faydalı Öneriler
Bungee sıçramasında katı bir kıyafet yönergesi yoktur, işlevlere uyduğunuz her şey. Bununla birlikte, bayanların bir elbise veya yüksek topuklu ayakkabı kullanmaları önerilmez.
Kaldığınız yükseklikten korkuyorsanız, önceden atlamamayı seçmek tamamen tipiktir, ancak son eylemde değil, daha önce sıçrayan bu seçimi oluşturmak esastır.
Sertifikalı bir eğitmen olmak için dünya çapında kapsamlı bir eğitimden geçtikleri için dikkatli bir şekilde dikkat etmeli ve sıçrama eğitmenlerine güvenmelisiniz.
Atlayışınızdan önce çok fazla tüketmemeye çalışın; boş bir karın ile atlamak da çok daha iyidir.
Önemli ürünleri yanınıza almayı önleyin, çünkü bunlar düşebilir ve sizi deneyimden uzaklaştırabilir.
Bungee Sıçraması için en uygun zaman ne zaman?
Bungee sıçraması yılın her zamanında sevinebilse de, pus veya kar gibi bazı hava koşullarının genel deneyiminizi son derece etkileyebileceğini anlamaya hazırdır. Bu nedenle yaz dönemi, hava koşulları genellikle rahat ve tamamen kuru olduğundan bungee sıçraması için en iyi zaman olarak düşünülebilir.

Türkiye'de Bungee Sıçraması için En iyi Alanlar
İstanbul
İstanbul, birçok tarihi ve sosyal turistik destinasyona sahip Türkiye'nin en kalabalık ve önde gelen şehirlerinden biridir. Contemporary Istanbul aynı şekilde dışarıdaki hemen hemen her boş zamanı keşfetmek için bir yerdir ve bungee sıçraması bir muafiyet değildir. Kilyos bölgesi, şehrin en önemli bungee sıçrayan bölgelerinden biridir. Farklı siteler ile sıçrayan boyunca bungee takdir İstanbul'a kitap Seyahat bilet.

İzmirli
İzmir, batı Türkiye'nin en büyük ve önde gelen şehirlerinden sadece bir tanesidir. İzmir'deki birçok bungee atlama merkezi Çeşme bölgesi hakkında yalan söylüyor. İzmir seyahat biletiniz, heyecan verici atlayışınız için ilk adım olacaktır.

Antalya
Antalya, Türkiye'nin güney kesiminde yer alır ve ülkenin en önemli turistik yerlerinden sadece bir tanesidir. Antalya her ne kadar inanılmaz sahil şeritleri ve tamamen doğal cazibesi ile anılsa da, şehir aynı şekilde dışarıdaki eğlence görevleri ve ağır spor aktiviteleri için de önemli bir tesistir. Antalya'nın Lara bölgesinde muhteşem çevresi ile bungee atlama merkezleri bulunuyor. Şehri ve bungee sıçraması gibi heyecan verici eğlence görevlerini takdir etmek için Antalya'ya seyahat biletinizi ayırtın.

Fethiye / Muğla
Fethiye, Türkiye'nin en önemli yazlık mekanlarından sadece bir tanesidir. Fethiye'de yaz dönemi boyunca ortaya çıkan çok sayıda bungee atlama merkezi var. Güzel sahil şeritlerini ve bungee sıçraması gibi eğlence görevlerini takdir etmek için Muğla'ya seyahat biletinizi ayırtın.

Ölüdeniz / Muğla
Ölüdeniz'de sıçrayan Bungee, 53 metreden tamamen ücretsiz bir sonbahar ile adrenalin dolu bir deneyim. Max kumlu sahilleri olan, tamamen doğal takılar ve tehlikeli deneyimleri ile Ölüdeniz takdir Muğla kitap Seyahat bilet.

Dünyadaki Bungee Sıçraması için en iyi Alanlar
Londra
Londra'yı baştan görmek tek başına harika bir deneyimdir, ancak 50 metreden serbest düşerken görmek başka bir şeydir. "Harabe Bungee Sıçraması", Londra'da kalbinizin pompalanmasını sağlamak için harika bir yöntemdir. Bu heyecan verici deneyimi gerçekten belirtmekten çekinmeyin ve Londra'ya seyahat biletinizi ayırtın.

Amsterdam
Bungee sıçraması, tüm şehri ve çevresini görebildiğiniz için Amsterdam'da mutlaka görülmesi gereken heyecan verici bir deneyimdir. "Bungee Amsterdam", şehir merkezine yürüme mesafesinde yer almaktadır. Şehrin sağlaması gerekenleri takdir etmek için Amsterdam'a seyahat biletinizi ayırtın.

Barselona
Barselona'nın bungee sıçraması için inanılmaz merkezleri var ve bunlardan birkaçı 70 metreye kıyasla çok daha uzun. Şehri ve adrenalin acele eden dış görevlerini takdir etmek için Barselona'ya seyahat biletinizi ayırtın.

Lloret de Mar, bungee'nin sahil şeridine binmesiyle ünlü bir bölgedir. Barselona'dan sadece bir saat uzaklıkta. İsteğe bağlı bir deneyim olarak, Sant Sadurní D'anoia'da sıçrayan bağlantıyı düşünebilirsiniz.

Belgrad
Belgrad geleneksel olarak biri Eski Topluluk, diğeri Yeni Belgrad olmak üzere 2 bileşene ayrılmıştır. Ada Ciganlija'daki "Bungee Leap", ikisinin merkezinde yer alıyor; Sadece manzarayı takdir etmek için Belgrad'a seyahat biletinizi ayırtmaya değer.

Prag
Prag, muhteşem tarzı, tarihi mekanları ve sosyal mirası ile anlaşılıyor, ancak boş zaman görevleri asla aklınıza gelmiyor. Prag şehir tesisinden bir saat uzakta takdir edebileceğiniz çok sayıda inanılmaz bungee sıçrayan alan var. Onları denemek için Prag'a seyahat biletinizi ayırtın.

Zvikov Connect, Harrachov TV Tezgahı ve Chomutov Connect, özellikle Çek Cumhuriyeti'nde bungee sıçraması için iyi bilinen alanlardır.
 
Üst