Kamp Yapmak Nedir? Nasıl Kamp Yapılır?

Admin

Administrator
Yönetici
Ekibimiz, açık hava kampı bilgisine ilgi duyanlar için mutlak en önemli bilgilerden birini edindi. Aşağıda, açık hava kampının temellerini ve gerekli cihazların bir listesiyle birlikte tam olarak nasıl gerçekleştirileceğini kesinlikle bulacaksınız. Yanı sıra dünya genelinde olduğu gibi Türkiye'de açık kamp için çok iyi yerler kontrol açık kamp listemize yapılmıştır olun.

Tam olarak açık hava kampı nedir?​

Açık hava kampı aslında akşamları / bir akşamdan daha fazla bir güvenlik sığınağında kalmayı içeren bir dış görevdir. Açık hava kampı aslında geniş bir ifadedir, ancak kendi önemine göre, açık hava kampı aslında metropol yaşam tarzının rahatsızlığından, kısıtlı bir fırsat için çok daha organik bir atmosfere kaçmanın bir yöntemidir. Boş zaman açık hava kampı, 19. yüzyılın sonlarında başladı ve aynı zamanda dünya çapında mutlak en tipik dış görevlerden biri haline geldi.

Kamp Yapmanın Yolları?
Açık hava kampı aslında bir boş zaman görevidir ve rakip yoktur. Sadece sizi sınırlayan özelliklerin yanı sıra kendi başınıza nasıl zevk alacağınızı da öğrenmelisiniz.

Açık kamp Eğitimi: Tam olarak aslında Temeller nelerdir?
Öngörülemeyen hava koşulları için sürekli olarak uygun kıyafetler taşıyın
Aslında yağışa, kar yağışına ve hatta aşırı güneş ışığına dayanıklı bir sığınağa sahip olmak gerçekten harika.
Açık hava kampı yorucu bir görev olabilir, çünkü yorgun ve hatta susuz kalmak istemezsiniz, bu nedenle aslında çok fazla yağa sahip olmaya çalışın ve serpin.
Enerji için giyin, kesinlikle heyecanlanmamak için.
Önceden Sahip olduğunuz Şeyleri Anlamak için Gitmek için:
Rutin açık hava kampının sağlık ve zindelik avantajları aslında çoktur. Açık hava kampı gerginliği azaltır, kaygı ve stresi ve endişeyi azaltır, yüksek tansiyonu düşürür, yiyecek sindirimini arttırır ve aynı zamanda gökyüzünü temizlemenin yanı sıra vücut bağışıklık sistemini de arttırır.
Kendi başınıza kolayca açık hava kampına gidebilirsiniz, ancak aslında eviniz, arkadaşlarınız ve hatta ortaklarınızla birlikte çok daha keyifli.
Açık kamp Cihazları Listesi: Açık kamp için tam olarak hangi Cihazlar Gereklidir?
Açık hava kampı aslında metropol yaşam tarzının yararından uzak kalmakla ilgili her şeydir, bu nedenle açık hava kamp yolculuğunuza tam olarak ne vereceğinizi tam olarak belirlemek çok önemlidir. Tabii ki, yere, döneme ve özel hedefinize bağlı olarak taşıyabileceğiniz diğer çeşitli cihazlara ek olarak, açık hava kampı için gerekli olan birçok önemli cihaz parçası da vardır.

Açık kamp Çantası
Açık hava kamp çantası, açık hava kamp yolculuğunuz boyunca mutlak en önemli cihaz öğelerinden sadece biridir. Esnek, su geçirmez hem de ışık-kilo olmak için gereksinimleri oldu.

Dinlenme Çantası
Harika bir dinlenme çantası, aslında rahat ve rahat bir dinlenmeye sahip olmanıza kesinlikle yardımcı olacaktır, çünkü akşamları genellikle özelliklerde çok daha soğuktur.

Meşale
Meşale aslında açık hava kamp yolculuğunuzda önemli bir üründür ve açık hava kamp kutlamanızın her katılımcısı için gerçekten bir tanesine sahip olmak gerçekten harikadır.

Islak Mendil
Büyük olasılıkla, elbette, elbette, açık hava kamp yolculuğunuz boyunca gerçekten sağanak ve hatta operasyonel yağmurlama görülmeyecektir, bu yüzden aslında bir dizi yağmura sahip olmak gerçekten harikadır.
paketler
sağlık fonksiyonları için nemli mendillerden.

Kamp dış mekan çadırları
Niteliklere sığınmak için büyük olasılıkla bir kamp çadırına ihtiyacınız olacak. Aslında farklı hava koşullarında kolayca tutulabilen dayanıklı bir kamp dış mekan çadırına sahip olmalısınız.

Açık kamp Koltuk
Açık kamp koltuğu aslında açık hava kampı için önemli bir eğlence ürünüdür. Açık bir kamp koltuğunda kamp ateşinde yemek yemek, dinlenmek, hatta sadece eğlenmek, aslında yerde dinlenmeye kıyasla çok daha pratik ve rahattır.

Kamp Alanı
Bir kamp aralığı aslında bir kamp ateşi oluşturmak için nemli / nemli olduğunda yemek hazırlamak için güvenilir ve daha hızlı bir yöntemdir.

Çöp Torbaları
Aslında harika bir kampçı olmak, iyi ayarlanmış bir nitelik koruma hissine ihtiyaç duyar. Kamp alanını temizlemek için geride bıraktığınız birkaç çöp torbasını yanınızda taşımak gerçekten harika.

Çok ilk Yardım Seti
Acil bir tedavi seti aslında açık hava kamp yolculuğunuzu davet etmek için akıllıca bir şeydir. Acil tedavi setinizde ağrı kesiciler, antibiyotik losyon, sıvalar, gazlı bez ve sivrisinek spreylerinden kolayca oluşabilirsiniz. Cihazlarınızla birlikte seyahat etmeye gerçekten hazırlanıyorsanız, kesinlikle geri döndüğünüz ekstra setler olabilir. Ek çözümler maliyet yemek masasını incelemek için bu linke kolayca tıklayabilirsiniz.

Açık Hava kampı için en iyi Fırsat ne zaman?
Açık hava kampı, 4 dönemin tamamında sevinebilir, ancak yaz mevsimi aslında açık hava kampı için mutlak en belirgin dönemlerden biridir, çünkü hayatta kalmak aslında tipik olarak rahattır ve tamamen kurur.

Türkiye'de Açık Hava kampı için en iyi yerler
Muğla
Muğla, Türkiye'nin mutlak en güneybatı bileşenlerinden biri olduğu kadar, Marmaris, Fethiye ve Bodrum gibi kendi yaşamı ile tanınan bölgeleriyle birlikte ulusun mutlak en önemli turistik yerlerinden biri arasında yer almaktadır. Kendi çekiciliğine rağmen, kentsel alan aslında açık hava kampı için uygun birçok inanılmaz uzak yere sahiptir. Muğla'daki açık hava kamp yerlerinin büyük bir kısmı aslında doğal ortamların yanı sıra muhteşem bir çevreye de sahiptir. Kayaköy Güzel el sanatları Kampı, Kelebekler Vadisi, Katrancı Tamamen organik Oyun Alanı, Dalyan Açık Hava kampı, Faralya Açık Hava kampı hatta Aktaş Sahil Şeridi Açık hava kampı, özellikle yaz aylarında açık hava kampı yapmak için bilinen webinternet siteleridir. Muğla'ya yapılacak bir gezi bileti aslında kendi organik cazibesini keşfetmenin ilk adımıdır.

İzmirli
İzmir, Türkiye'nin batı Yakası'nın en büyük ve en önemli kentsel alanlarından sadece bir tanesidir. Kentsel alan aslında her yıl sayısız bölgesel ve dünya çapında gezginler ile birlikte popüler bir yaz yeridir. İzmir aslında aynı şekilde Delikli Koy Açık kamp Webinternet sitesi, Ilıca Sahil Şeridi Açık kamp, Çanakkale Koy Açık kamp ve Kaynaklar Açık kamp gibi nitelikler sırasında birinci sınıf açık kamp webinternet sitelerinin yanı sıra lekesiz koylara da ev sahipliği yapmaktadır. Tam aşağıda inanılmaz bir İzmir uzmanlığı sizi bekliyor.

Hatay
Hatay kendi güzel sahilleri ile açık kamp yerleri gibi sosyal miras ile birlikte, Türkiye gibi bir turizm değeri bilinmiyor konumun en güney bileşeni biri yatıyor. Hatay'a yakın mesafede bulunan Samandağ Teknepınarı, Dörtyol Topraktaş Yaylası hatta Belen Güzelyayla outdoor camping webinternet web sitelerini ücretsiz olarak kolayca seçebilirsiniz. Esenbahçe Outdoor camping Webinternet web sitesinin yanı sıra Orient Outdoor camping de aslında kentsel alan tesisinden gelen basit ulaşımda aynı şekilde harika seçenekler. Hatay'a bir gezi bileti aslında neşeli bir tatil için ideal bir başlangıç adımıdır.

Nevşehir
Nevşehir, Türkiye'nin ana bileşeninde yer almasının yanı sıra başta Kapadokya olmak üzere ülkenin dünya çapında en çok ziyaret edilen turistik destinasyonlarından sadece bir tanesidir. Nevşehir'de kesinlikle aynı şekilde kolayca kamp yapabileceğiniz, şafak boyunca inanılmaz sıcak balon gezilerinin yanı sıra çevreyi de kolayca keyifle gezebileceğiniz birçok yer var. Doğal manzaralı Açık hava kampı, Göreme Açık Hava kampı Aqua Oyun Alanı ve Avanos Ada Açık Hava kampı aslında küçük bir ücretle birlikte açık hava kampının dışında deneyimlemek için keyifli yerlerdir. Nevşehir'e bir uçak bileti, bu kültürü doğrudan deneyimlemenize kesinlikle yardımcı olacaktır.

Balıkesir
Balıkesir, Marmara Okyanusu'nun güney sahil şeridinde yer almasının yanı sıra inanılmaz organik parklara, göletlere ve tepelere de ev sahipliği yapıyor. Bir Balıkesir airaircraft bileti, açık hava kamp webinternet sitelerinin gevşemesinden dinamik sahil turizm destinasyonlarına kadar değişen kentsel alanın tam olarak neyle uğraşması gerektiğinin tadını çıkarmak için harika bir yöntemdir.

Erdek bölgesi ve Kapıdağ Yarımadası aslında bölgede açık havada kamp yapmak için iyi bilinen yerlerdir. Kapıdağ Açık Hava kampı, Erdek Karınca Açık Hava kampı, Abant Açık Hava kampı, Mysia Kıyı Şeridi Açık Hava kampı ve Çamlıkaltı Gezisi ve Açık Hava kampı aslında yaz aylarında tercih edilen alanlardır.

Dünyanın en iyi Açık hava kamp yerleri
Amsterdam
Amsterdam, çok sayıda turistik destinasyonla birlikte Batı yakası Avrupa'nın en çok ziyaret edilen kentsel alanlarından sadece bir tanesidir. Kentsel alan aslında evler, kamp çadırları, kampçılar ve mutfaklı konaklama gibi farklı dış mekan konaklama seçenekleriyle ilgilenen çeşitli açık hava kamp webinternet web sitelerine ev sahipliği yapmaktadır. Amsterdam aslında herkes için mutlaka gidilmesi gereken bir şehir alanıdır, bu nedenle Amsterdam'a bir uçak bileti ayırtın ve bu muhteşem kentsel alanın tadını çıkarın.

Amsterdam'ın önde gelen kamp alanları, kentsel alan tesisinden on beş dakika uzaklıkta bulunan Vliegenbos'un yanı sıra Gaasper Açık hava kampından oluşmaktadır. Vliegenbos'tan Ana Eğitim Terminaline gelen feribotu kolayca alabilirsiniz. Bununla birlikte, Gaasper Açık Hava kampına aslında eğitim yoluyla hızlı bir şekilde erişilir.

Cenevre
Cenevre aslında İsviçre'nin Batı yakasının en büyük kentsel alanıdır ve aynı zamanda inanılmaz Cenevre Göletinin kıyılarında yer almaktadır. Kentsel alan aslında kendine özgü çevresi ve muhteşem çevresi ile anlaşılmaktadır. Cenevre'de açık hava kampı, kolayca sahip olabileceğiniz en iyi açık hava kampı deneyimlerinden sadece bir tanesidir ve bu uzmanlık aslında sizi aşağıda beklemektedir.

İsviçre Fransa arasındaki sınırda bulunan Cenevre göleti aslında açık hava kampları için iyi bilinen bir alandır. Haute-Savoie, Publier, Thonon-les-Bains, Lugrin ve hatta Messery aslında Cenevre'ye yakın iyi kamp alanlarının evidir. Sınır bölgesinde seyahat etmek için mutlak en rahat yöntemlerden biri aslında araçtan sorunludur.

Zürih
Zürih, İsviçre'nin kuzey kesiminde, Zürih Göletinin hemen yanında yer almaktadır ve aslında doğa severler için bir açık hava kamp alanıdır. Zürih'teki birçok açık hava kampı web sitesi, açık hava kampı yolculuğunuzu canlandırıcı ve keyifli hale getiren düz bir göl kenarı yerine sahiptir. Zürih'e seyahat biletinizi kesinlikle sadece özel bir yolculuk için değil, aynı zamanda bu inanılmaz kentsel alanın tadını çıkarmak için de ayırın.

Campground Am aslında Schützenweiher aslında Zürih'e yakın açık hava kampları için tercih edilen bir yer. Educate'i Winthertur'a ve bundan sonra Schützenhaus'a giden otobüse binerek saatte yaklaşık yüzde elli oranında kesinlikle oraya kolayca ulaşabilirsiniz. Campground Reussbrücke, Ottenbach'ta yer alan bir başka harika alandır. Aslında bir saat içinde Zürih ana eğitim terminali ile bağlantılıdır.

Tiflis
Tiflis aslında Gürcistan'ın finansman sağlayan kentsel alanı ve ülkenin asya bileşeninde yer alıyor. Kendi açık kamp webinternet web siteleri aslında ucuz maliyetlerle birlikte iyi korunmuş Tiflis Okyanusu ile ilgilidir. Tiflis'e seyahatinizi kolayca rezerve edebilir ve rahatlatıcı bir kaçamak için hazırlanmaya başlayabilirsiniz.

Kampçıların yanı sıra kampçılar ve hatta karavanlar için birçok seçeneğin sunulduğu GeoCamp Tblisi'deki muhteşem Georgia avlusunda kolayca eğlenebilirsiniz. Gürcistan'daki açık hava kamp gezileri aslında aynı şekilde düzenlidir. GeoCamp Tblisi açık hava kamp alanına ulaşmanın en iyi yöntemi aslında büyük olasılıkla bireysel araçlardır.

Almatı
Almatı aslında Kazakistan'ın en büyük kentsel alanıdır ve aynı zamanda tanınmış Kok Tobe'nin eteklerinde yer almaktadır. Almatı, aslında Kok Tobe'den gelen kentsel alanın doğrudan manzarasına sahip inanılmaz açık hava kamp webinternet web sitelerine sahiptir. Almatı'ya bir uçak bileti aslında sadece doğa dolu bir uzmanlığa sahip olmak için harika bir yöntem değil, aynı zamanda kentsel alanın sosyal mirasını bulmak için ilk adımdır.
 
Üst